آموزشگاه آرایشگری زنانه کلبه ارزو
آموزش تاتو ،با مجوز رسمی سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی خدمات مو👱‍♀️آرایش عروس👰پوست گریم و میکاپ💋کاشت و طراحی ناخن💅اکستنشن

Category: آموزشگاه آرایشگری

آموزش اپیلاسیون 0

آموزش اپیلاسیون

دوره های آموزش اپیلاسیون را در کلاس های اپیلاسیون آموزشگاه ارایشگری کلبه ارزو در سه سطوح مبتدی تا حرفه ای می توانید به شرح زیر ثبت نام و شرکت کنید. در ادامه شهریه دوره ها را هم میتوانید مشاهده کنید.

آموزش پاک سازی پوست 0

آموزش پاک سازی پوست

اگر خانم باشید متوجه هستید که پوست یکی از مهمترین چالش هایی است که یک خانم با آن روزانه سر و کار دارد. لذا آموزش پاک سازی پوست دارای اهمیت زیادی می شود که ما به ایتمهای پاک سازی پوست کلبه ارزو خواهیم پرداخت.

مرکز میکروپیگمنتیشن در تهران با کلبه آرزو 0

مرکز میکروپیگمنتیشن

علاوه بر آشنایی با خدمات مرکز میکروپیگمنتیشن کلبه ارزو ، در آخر می توانید نمونه های کارهای میکروپیگمنتیشن این مرکز را تحت عناوین هاشور لب و هاشور ابرو مشاهده کنید.
البته در این خدمات علاوه بر تکنیک میکروپیگمنتیشن ، از میکروبلیدینگ ، شیدینگ و فیبروز ابرو هم استفاده شده است.

آموزش آرایش عروس 0

آموزش آرایش عروس

آرایش عروس خوب و حرفه ای است که هر چقدر در این زمینه تبحر داشته باشد می تواند عروسان بیشتری را به عنوان مشتری جذب کند. در واقع آرایش عروس یکی از زیرشاخه های دوره های آموزش گریم میکاپ حرفه ای است که یک آرایشگر و کارآموز هر چقدر در این دوره ها تبحر داشته باشد در آرایش عروس بصورت کاملا حرفه ای عمل خواهد کرد.

آموزش اکستنشن مو 0

آموزش اکستنشن مو

آموزش اکستنشن مو یکی از دوره هایی است که در اکثر آموزشگاه های آرایشگری تدریس می شود و دارای مدرک فنی حرفه ای است . در این مقاله به این موضوع بیشتر می پردازیم.

آرایش دائم صورت زنانه

مقاله ای که مطالعه می کنید مقدماتی تئوری درباب آرایش دائم صورت زنانه می باشد در صورتی که تمایل دارید آرایش دائم رو به صورت کامل فرا گیرید می توانید در دوره آموزش آرایش دائم آموزشگاه ارایشگری کلبه ارزو شرکت کنید.

پاک کردن تاتو 0

پاک کردن تاتو

پاک کردن تاتو در غرب تهران با کلبه ارزو -همانطور که در این فیلم ابروهای مشتری عزیزم را می بینید ابروهای کهنه قدیمی و فوق العاده بدرنگ رو مشاهده می کنید که

انواع تتوی موقت 0

انواع تتوی موقت

بررسی انواع تتوی موقت -در این نوشته شما را با انواع تتوی موقت اشنا می کنیم و توضیحات کاملی را از آن برایتان بازگو خواهیم کرد.

مزایای لیفت ابرو 0

مزایای لیفت ابرو

مهمترین مزیت لیفت ابرو کاربرد آن در زیبایی صروت افراد است با افزایش سن و سایر عوامل محیطی، تغییراتی در پوست ایجاد می‌شود که ممکن است به ترمیم و بازسازی احتیاج پیدا کنند. لیفت ابرو و پیشانی یکی از این اقدامات است که با روشهای مختلف انجام می‌شود!

.